Wtyk prosty na przewód seria M12; 4 pin (przewód przykręcany)
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników zbliżeniowych, optycznych itp. opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: M12 4PIN WT
Opis produktu
Opis produktu
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12.
| symbol | M12 4PIN WT |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | męskie prosty |
| napięcie zasilające | 30V |
| prąd | 2A |
| montaż przewodu | przykręcany |
| średnica przewodu | 0,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-7mm |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.