43-00132 wtyk prosty na przewód seria M12; 8 pin
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 43-00132
Opis produktu
Opis produktu
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12.
| symbol | 43-00132 |
| ilość styków | 8 |
| rodzaj złącza | męskie prosty |
| napięcie zasilające | 30V |
| prąd | 2A |
| montaż przewodu | sprężynowy |
| średnica przewodu | 0,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-8mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.