43-00100 wtyk prosty na przewód seria M12; 4 pin
Złącze męski wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: WTYK 43-00100
Opis produktu
Opis produktu
Złącze męski wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | 43-00100 |
| ilość styków | 5 |
| rodzaj złącza | męski M12 |
| rodzaj złącza | kątowe |
| typ złącza | na przewód |
| długość przewodu | |
| napięcie zasilające | 250V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,25-1,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-8mm |
| szczelność | IP67 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.