Jestem bardzo zadowolony z wtyku prostego 3-pinowego serii M12 (42-00001). Użyłem go w moim projekcie automatyki i sprawdził się doskonale. Solidna konstrukcja i łatwość montażu sprawiają, że jest to idealny wybór do profesjonalnych zastosowań. Polecam ten produkt każdemu, kto potrzebuje niezawodnego połączenia elektrycznego.
42-00001 wtyk prosty na przewód seria M12; 3 pin
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
22,76 zł
Cena
22,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
28,00 zł
Cena
28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 25472
Opis produktu
Opis produktu
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | 43-00001 |
| ilość styków | 3 |
| rodzaj złącza | męskie M12 |
| typ złącza | proste |
| napięcie zasilające | 60V |
| prąd | 3A |
| montaż przewodu | sprężynowy |
| średnica przewodu | 0,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-8mm |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
MareKK