•  

    W dniu 31.05.2024 (piątek)

    sklep będzie nieczynny.

Producenci

Obwód drukowany

Adapter SO14, TSSOP14 na DIP14 Adapter SO14, TSSOP14 na DIP14
Producent: Brak danych
Cena:

2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter SOP16, SSOP16 na DIP16 Adapter SOP16, SSOP16 na DIP16
Producent: Brak danych
Cena:

1,50 zł

Cena netto: 1,22 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter SOP20, SSOP20, TSSOP20 na DIP20 Adapter SOP20, SSOP20, TSSOP20 na DIP20
Producent: Brak danych
Cena:

2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter SOP28, SSOP28 na DIP28 Adapter SOP28, SSOP28 na DIP28
Producent: Brak danych
Cena:

2,50 zł

Cena netto: 2,03 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter SOP8 na DIP8 Adapter SOP8 na DIP8
Producent: Brak danych
Cena:

1,30 zł

Cena netto: 1,06 zł

Adapter SOP8, SO8, SSOP8, TSOP8, MSOP8, SOIC8 na DIP8 Adapter SOP8, SO8, SSOP8, TSOP8, MSOP8, SOIC8 na DIP8
Producent: Brak danych
Cena:

1,50 zł

Cena netto: 1,22 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter SOT23-6, SOT363 na DIP6 Adapter SOT23-6, SOT363 na DIP6
Producent: Brak danych
Cena:

2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

Obwody drukowane PCB zwane inaczej krócej obwody PCB to nic innego jak płytki wykonane z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi i punktami do lutowania. Wykorzystuje się je do montażu różnych podzespołów elektronicznych.

Laminaty

W naszej ofercie znajdziesz laminaty jednostronne i dwustronne. Dostępne są one w naszym sklepie w różnych rozmiarach i grubościach.

Konstruktorzy mogą zastosować różnorodną technologię, która umożliwi ich obróbkę mechaniczną. Mogą oni wykonać frezowanie:

• różnych kształtów, szczelin czy wgłębień;
• na różną głębokość;
• różnych otworów i krawędzie laminatu.

Laminaty dwustronne czy jednostronne dają Ci nieograniczoną możliwość tworzenia obwodów drukowanych, o skomplikowanych kształtach dostosowanych do potrzeb każdego.

Papier do termotransferu


Papier do termotransferu, dostępny w naszym sklepie, znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w przypadku przenoszenia grafik oraz tekstów na koszulki, czy kubki, ale także do pracy z obwodami drukowanymi. Dzięki niemu precyzyjnie przeniesiesz zaprojektowany przez siebie wydruk układu elektrycznego na obwód drukowany PCB.

Płytki drukowane uniwersalne, adaptery PCB

Płytki drukowane uniwersalne oraz adaptery PCB dostępne w naszym sklepie sprawdzą się doskonale w pracy każdego elektronika czy elektryka. Obwód drukowany PCB możesz znaleźć praktycznie w każdym urządzeniu elektronicznym. Swoje zastosowanie znajduje zarówno w sprzętach domowych, jak i w dużych firmach przemysłowych czy produkcyjnych. To dzięki nim możliwe jest oglądanie telewizji czy korzystanie z komputera. Płytki drukowane uniwersalne dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach oraz w wersji jedno i dwustronnej.


Zestawy zworek

Zestawy zworek dostępne są w naszym sklepie. Dzięki nim szybko i bez lutowania możesz wykonać prototyp swojego urządzenia. Jest to doskonała opcja wykorzystywana w projektach szkolnych, na uczelniach czy podczas zabawy z dziećmi. Zestaw zworek znajdzie również swoje zastosowanie w różnych projektach Arduino.


Płytki stykowe


Płytki stykowe to kolejna propozycja dostępna w naszym sklepie, który ułatwi Ci pracę. Wykorzystując zestawy zworek oraz płytki stykowe możesz stworzyć swój własny projekt bez potrzeby lutowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z elektroniką. Płytka stykowa wykonana jest z plastikowej obudowy z otworami, które umieszczone są co 0,1 cala. Specjalne blaszki umieszczone są wewnątrz obudowy, dzięki którym możesz łączyć ze sobą dane elementy. W naszej ofercie znajdziesz płytki stykowe, które mają różną ilość punktów, tak żebyś mógł wybrać odpowiednie dla swojego projektu.


Wybierz sprawdzonego dostawcę obwodów drukowanych!

Działamy na rynku już wiele lat, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie obwodów drukowanych. Staramy się poszerzać nasz asortyment, tak aby każdy znalazł wszystko co potrzebuje w jednym miejscu, czyli na Bns.com.pl! Zapraszamy do współpracy oraz zakupów w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl