T3030U przewody pomiarowe miernika
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: T3030U
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika
| symbol | T3030U |
| typ | przewody do miernika |
| długość sondy pomiarowej | Φ9x143mm |
| końcówka pomiarowa | Φ2x4mm |
| wtyk bananowy | Φ4mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| długość przewodu | 1m |
| klasa bezpieczeństwa | IEC/EN61010-31, CAT.III 1000V, 10A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.