T3009U przyłącze pomiarowe miernika
Uniwersalne przyłącze pomiarowe do miernika.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 7302
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przyłącze pomiarowe do miernika.
| symbol | T3009U |
| typ | przewody do miernika |
| końcówka pomiarowa | Φ 4mm |
| wtyk bananowy kątowy | 4mm |
| długość przewodu | 148mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| długość przewodu | 1m |
| bezpieczeństwo | IEC/EN61010-31, CAT.III 1000V, 10A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.