MT-9907 przewody pomiarowe miernika
Uniwersalne przewody do miernika zakończone sondą pomiarową o średnicy 2mm
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 8664
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przewody do miernika zakończone sondą pomiarową o średnicy 2mm
| symbol | MT9907 |
| typ | przewody pomiarowe do miernika |
| długość sondy | 109mm |
| sonda | Φ2x17mm |
| gniazdo bananowe | Φ4,2x15mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| długość przewodu | 1m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.