JC-BBA03601 przewody pomiarowe miernika
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 6195
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika.
| symbol | JC-BBA03601 |
| typ | przewody do miernika |
| długość przewodu | 1m |
| końcówka pomiarowa | Φ2mm |
| wtyk bananowy | kątowy 4mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| klasa bezpieczeństwa | CAT.III 1000V, 10A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.