JC-BBA03608 przewody pomiarowe miernika
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 6196
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika.
| symbol | JC-BBA03608 |
| typ | przewody do miernika |
| końcówka pomiarowa | Φ 4mm |
| wtyk bananowy kątowy | 4mm |
| długość przewodu | 100mm |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 16A |
| długość przewodu | 1m |
| bezpieczeństwo | IEC/EN61010-31, CAT.III 1000V, 16A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.