Przewody pomiarowe miernika z krokodylkiem
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika z dodatkowym elementem wyposażenia krokodylkami.
Przewodu pasują do wszystkich rodzajów mierników z gniazdem bananowym 4mm.
Przewody w pełni izolowane.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 00159
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalne przewody pomiarowe do miernika z dodatkowym elementem wyposażenia krokodylkami.
Przewodu pasują do wszystkich rodzajów mierników z gniazdem bananowym 4mm.
Przewody w pełni izolowane.
| symbol | 00159 |
| typ | przewody do miernika |
| końcówka pomiarowa | igła 2mm |
| dodatkowo | krokodylek czarny i czerwony |
| długość przewodu | 1m |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| materiał | ABS |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.