Przewód z kątowym wtykiem M12 5-pin to niezawodne rozwiązanie w moich projektach automatyki. Solidna konstrukcja, szczelność IP67 i łatwy montaż sprawiają, że idealnie sprawdza się w trudnych warunkach przemysłowych. Długość 2 metrów jest wystarczająca dla większości zastosowań, a jakość wykonania zapewnia stabilne połączenie. Polecam każdemu, kto szuka trwałego i funkcjonalnego przewodu do czujników
43-14448 przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze wtyk kątowy; przewód 2m
Przyłącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 30563
Opis produktu
Opis produktu
Przyłącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | 43-14448 |
| ilość styków | 5 |
| rodzaj złącza | męski M12 |
| rodzaj złącza | kątowe |
| typ złącza | z przewodem |
| długość przewodu | 2m |
| napięcie zasilające | 60V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,34mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 6mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 2
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Paweł