Żarówka LED ciepła biała moc 5,5W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 5,5W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 40W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLBC 5,5W
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 5,5W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 40W) o barwie świecenia ciepła biała.
| symbol | OLBC 5,5W |
| moc świecenia | 5,5W |
| zamiennik tradycyjny | 40W |
| jasność | 500lm |
| barwa światła | ciepła biała |
| kąt świecenia | 140° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
| obudowa |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.