Żarówka LED barwa ciepła biała E27, 15W, 1350lm
Żarówka LED Bellight E27 15W 1350lm – Ciepła Biel (EZB015C)
Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd bez kompromisów w kwestii ilości światła? Żarówka LED Bellight 15W (kod produktu: EZB015C) to idealny zamiennik tradycyjnej, mocnej żarówki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii półprzewodnikowej, produkt ten pobiera minimalną ilość energii, dostarczając jednocześnie jasne i stabilne światło o sile aż 1350 lumenów.
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EZB015C
Opis produktu
Opis produktu
Żarówka LED Bellight E27 15W 1350lm – Ciepła Biel (EZB015C)
Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd bez kompromisów w kwestii ilości światła? Żarówka LED Bellight 15W (kod produktu: EZB015C) to idealny zamiennik tradycyjnej, mocnej żarówki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii półprzewodnikowej, produkt ten pobiera minimalną ilość energii, dostarczając jednocześnie jasne i stabilne światło o sile aż 1350 lumenów.
| symbol | EZB015C |
| typ | żarówka LED |
| moc świecenia | 15W |
| zamiennik tradycyjny | 80W |
| jasność | 1350lm |
| barwa | ciepła biała |
| kąt świecenia | 140° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.