Żarówka LED, barwa ciepła biała, moc 18W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 18W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 200W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EZO3118C
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 18W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 120W) o barwie świecenia "neutralny biały"
| symbol | EZO3118C |
| moc świecenia | 18W |
| zamiennik tradycyjny | 120W |
| jasność | 2000lm |
| barwa światła | ciepły biały |
| kąt świecenia | 270° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
| obudowa | kulka |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.