Żarówka LED barwa ciepła biała, moc 10W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 10W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EZO3110
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 10W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "ciepły biały"
| symbol | EZO3110 |
| moc świecenia | 10W |
| zamiennik tradycyjny | 50W |
| jasność | 850lm |
| barwa światła | ciepły biały |
| kąt świecenia | 160° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
| obudowa | kulka |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.