Żarówka LED, barwa zimny biały, moc 8W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 9W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa zimna biała
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EM/ZA Z8372
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 7W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "zimny biały"
| symbol | EM/ZA Z8372 |
| moc świecenia | 9W |
| zamiennik tradycyjny | 60W |
| jasność | 806lm |
| barwa światła | zimny biały |
| kąt świecenia | 38° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | GU10 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.