Żarówka LED, barwa neutralna 4000K, moc 10W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 10W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 65W) o barwie świecenia "neutralny biały"
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EZK10120
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 7W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "ciepły biały"
| symbol | EZK10120 |
| moc świecenia | 10W |
| zamiennik tradycyjny | 65W |
| jasność | 900lm |
| barwa światła | neutralny biały 4000K |
| kąt świecenia | 38° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | GU10 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.