Żarówka LED, barwa zimna biała 6500K, moc 7W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 7W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa zimna biała"
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: D85-LS-GU10-7W-CW
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 7W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "zimny biały"
| symbol | D85-LS-GU10-7W-CW |
| moc świecenia | 7W |
| zamiennik tradycyjny | 50W |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | GU10 |
| jasność | 500lm |
| barwa światła | 5000K zimny biały |
| kąt świecenia | 120° |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.