Żarówka LED, barwa ciepła biała 3000K, moc 9W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 9W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EZK10115
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 9W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 70W) o barwie świecenia "ciepły biały"
| symbol | EZK10115 |
| moc świecenia | 9W |
| zamiennik tradycyjny | 70W |
| jasność | 900lm |
| barwa światła | ciepły biały 3000K |
| kąt świecenia | 120° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | GU10 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.