PMJN8T3 joystick przełącznik 2 pozycje monostabilny
Przełącznik dźwigniowy - joystick 2 pozycyjny, monostabilny
Wystaw opinię o produkcie
77,24 zł
Cena
77,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
77,24 zł
Promocja trwa do %s
95,00 zł
Cena
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
95,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PMJN8T3
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy - joystick 2 pozycyjny, monostabilny
| symbol | PMJN8T3 |
| typ | panelowy |
| rodzaj | przełącznik joystick |
| rodzaj | monostabilny |
| ilość pozycji | 2 |
| średnica przełącznika | 44mm |
| wysokość | 106mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PMJN8T30000000 |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.