PMJN8Q4 joystick sterowniczy 4 pozycyjny monostabilny
Przełącznik joystick 4 pozycyjny, monostabilny
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PMJN8Q4
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik joystick 4 pozycyjny, monostabilny
| symbol | PMJN8Q4 |
| typ | panelowy |
| rodzaj | przełącznik joystick |
| rodzaj | monostabilny |
| ilość pozycji | 4 |
| średnica | 44mm |
| wysokość | 106mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PMJN8Q40000000 |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.