PMJN8T0 joystick sterowniczy 2 pozycje bistabilny
Przełącznik joystick operatorski 2 pozycyjny, bistabilny
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
121,95 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
150,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PMJN8T0
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik joystick operatorski 2 pozycyjny, bistabilny
| symbol | PMJN8T0 |
| typ | panelowy |
| rodzaj | przełącznik joystick |
| rodzaj | bistabilny |
| ilość pozycji | 2 |
| średnica | 31,4mm |
| wysokość | 106mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PMJN8T00000000 |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.