PCW10 styk wykonawczy NO zielony; połączenie sprężynowe
Styk wykonawczy do przełączników panelowych, styk NO; połączenie sprężynowe
Wystaw opinię o produkcie
11,38 zł
Cena
11,38 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
14,00 zł
Cena
14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PCW10
Opis produktu
Opis produktu
Styk wykonawczy do przełączników panelowych, styk NC
| symbol | PCW10 |
| typ | moduł styku |
| zaciski | sprężynowe |
| kolor obudowy | zielony |
| styk | NC |
| napięcie znamionowe | 400V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,5-2,5mm |
| symbol | PCW10000000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.