PPRN2NL przycisk monostabilny niepodświetlany zielony niklowany OFF - (ON)
Przełącznik niepodświetlany zielony
- ilość pozycji 2
- OFF - (ON)
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPRN2NL
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy monostabilny, kolor zielony
| symbol | PPRN2NL |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przycisku | OFF - (ON) |
| kolor przycisku | zielony |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN2NL00000000 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.