NBN8-12GM50-E2-V1 czujnik indukcyjny M12, PNP-NO, zakres działania 8mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
Wystaw opinię o produkcie
195,12 zł
Cena
195,12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
195,12 zł
Promocja trwa do %s
240,00 zł
Cena
240,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
240,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: PEP088243
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol | NBN8-12GM50-E2-V1 |
| wyjście | PNP / NO |
| czoło | wysunięte |
| zakres działania | 8mm |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x63mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.