RKT 4-225/10M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 4 pin; złącze żeńskie proste; przewód 10m
Złącze przemysłowe RKT 4-225/10M, 4 pin żeńskiej, kątowe. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKT 4-225/10M zakończone jest przewodem o długości 10m.
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKT4-225/10M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M12
| symbol | RKT4-225/10M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 |
| seria | M12 |
| napięcie znamionowe | 30V |
| prąd | 2A |
| średnica przewodu | 4,7mm |
| temperatura pracy | -25°C / 80°C |
| izolacja | PUR |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.