RKT 5-228/5M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze żeńskie prosty; przewód 5m
Złącze przemysłowe RKT 5-228/5M, 5 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKT 5-228/5M zakończone jest przewodem o długości m.
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKT5-228/5M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M12
| symbol | RKT5-228/5M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 5 |
| rodzaj złącza | gniazdo proste |
| długość przewodu | 5m |
| średnica przewodu | 5x0,50mm |
| średnica zewnętrzna | 5,4mm |
| średnica złącza | M12 |
| napięcie znamionowe | 30Vac/dc |
| prąd | 2A |
| temperatura pracy | 25°C / 80°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.