RKT 5-228/10M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze żeńskie prosty; przewód 10m
Złącze przemysłowe RKT 5-228/10M, 5 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKT 5-228/10M zakończone jest przewodem o długości 10m.
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKT5-228/10M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M12
| symbol | RKT 4-228/10M |
| typ | przewód do czujników |
| ilość styków | 5 |
| rodzaj złącza | gniazdo proste |
| długość przewodu | 10m |
| średnica przewodu | 5x0,50mm |
| średnica zewnętrzna | 5,4mm |
| średnica złącza | M12 |
| napięcie znamionowe | 30Vac/dc |
| prąd | 2A |
| temperatura pracy | 25°C / 80°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.