RKT 4-225/2M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 4 pin; złącze żeńskie proste; przewód 2m
Złącze przemysłowe RKT 5-225/2M, 5 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKT 5-225/2M zakończone jest przewodem o długości 2m.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKT4-225/2M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M12
| symbol | RKT4-225/2M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | gniazdo proste |
| długość przewodu | 2m |
| średnica przewodu | 4x0,34mm |
| średnica zewnętrzna | 4,7mm |
| średnica złącza | M12 |
| napięcie znamionowe | 30Vac/dc |
| prąd | 2A |
| temperatura pracy | 25°C / 80°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.