RST 5-228/5M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze męskie proste; przewód 5m
Złącze przemysłowe RST 5-228/5M, 5 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RST 5-228/5M zakończone jest przewodem o długości 5m.
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RST5-228/5M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M12
| symbol | RST 5-228/5M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 5 |
| seria | M12 |
| napięcie znamionowe | 50V |
| prąd | 4A |
| średnica zewnętrzna | 5,4mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| izolacja | |
| szczelność | IP65, IP67,IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.