M22-DL-Y przycisk panelowy chwilowy z podświetleniem, żółty 216929
Przycisk panelowy z podświetleniem
- kolor żólty
- sposób przełączania OFF-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
30,89 zł
Cena
30,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
38,00 zł
Cena
38,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DL-Y
Opis produktu
Opis produktu
Element wykonawczy przycisku chwilowego dwu pozycyjnego z możliwością podświetlenia w kolorze żółtym
| symbol | M22-DL-Y |
| typ | przyciskany chwilowy 216929 |
| kolor przełącznika | żółty |
| podświetlenie | tak |
| kształt przycisku | płaski |
| średnica przycisku | Φ30mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP66, IP67, IP69K |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| seria producenta | RMQ - Titan |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.