M22-DL-W napęd przycisku chwilowego z podświetleniem białym 216922
Przycisk panelowy z podświetleniem
- kolor biały
- sposób przełączania OFF-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DL-W
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy chwilowy bez podświetlenia, kolor zielony; standard 22mm
| symbol | M22-DL-W |
| typ | przycisk panelowy chwilowy 216922 |
| ilość pozycji | 2 |
| standard przełącznika | 22mm |
| kolor przycisku | biały |
| podświetlenie | tak |
| czoło przycisku | płaskie |
| wymiar | 30x30x30mm |
| otwór montażowy | Φ22,5mm |
| seria producenta | RMQ-Titan |
| szczelność | IP66, IP67, IP69K |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.