M22-DL-R przycisk panelowy chwilowy z podświetleniem, czerwony 216925
Przycisk panelowy z podświetleniem
- kolor czerwony
- sposób przełączania OFF-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
19,51 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DL-R
Opis produktu
Opis produktu
Element wykonawczy przycisku chwilowego dwu pozycyjnego z możliwością podświetlenia w kolorze czerwonym
| symbol | M22-DL-R |
| typ | przyciskany chwilowy 216925 |
| kolor przełącznika | czerwony |
| podświetlenie | tak |
| kształt przycisku | płaski |
| średnica przycisku | Φ30mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP66, IP67, IP69K |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| seria producenta | RMQ - Titan |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.