M22-DL-G przycisk panelowy chwilowy z podświetleniem, zielony 216927
Przycisk panelowy z podświetleniem
- kolor zielony
- sposób przełączania OFF-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DL-G
Opis produktu
Opis produktu
Element wykonawczy przycisku chwilowego dwu pozycyjnego z możliwością podświetlenia w kolorze zielonym
| symbol | M22-DL-G |
| typ | przyciskany chwilowy 216927 |
| kolor przełącznika | zielony |
| podświetlenie | tak |
| kształt przycisku | płaski |
| wymiary | 30x30x30mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP66, IP67, IP69K |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| seria producenta | RMQ - Titan |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.