100K-B potencjometr obrotowy liniowy, 9x11, L=15
Potencjometr obrotowy osiowy
- charakterystyka liniowa
- montaż na obudowę lub obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PT036
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy o charakterystyce liniowej z możliwością montażu na panel i do obwodu PCB.
| rezystancja | 100K |
| charakterystyka | liniowa |
| tolerancja | 20% |
| moc | 125mW |
| kąt obrotu | 300° |
| temperatura pracy | -10°C / 70°C |
| długość osi | 15mm |
| średnica osi | 6mm |
| wyprowadzenia | do druku |
| raster | 2,54mm |
| montaż | panel, PCB |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.