100K-B potencjometr obrotowy liniowy z wyłącznikiem
Potencjometr obrotowy osiowy z wyłącznikiem o charakterystyce liniowej z możliwością montażu na obudowę lub do druku PCB
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 100K-B-WYŁ
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy z wyłącznikiem o charakterystyce liniowej z możliwością montażu na obudowę lub do druku PCB
| symbol | PT100K-B-WYŁ |
| typ | potencjometr obrotowy z wyłącznikeim |
| rezystancja | 100K |
| charakterystyka | liniowa |
| tolerancja | 20% |
| moc | 125mW |
| temperatura pracy | -10°C / 70°C |
| wyprowadzenia | do druku |
| raster | 5mm |
| kąt obrotu osi | 300° |
| długość osi | 15mm |
| średnica osi | 6mm |
| obudowa | metalowa |
| montaż | do druku / przykręcany do obudowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.