100K-A potencjometr obrotowy logarytmiczny
Potencjometr obrotowy osiowy
- charakterystyka logarytmiczna
- montaż na obudowę lub obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PT100K-A
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy o charakterystyce logarytmicznej z możliwością montażu na obudowę lub do druku PCB
| symbol | PT100K-A |
| typ | potencjometr obrotowy |
| rezystancja | 100K |
| charakterystyka | logarytmiczny |
| tolerancja | 20% |
| moc | 125mW |
| temperatura pracy | -10°C / 70°C |
| wyprowadzenia | do druku |
| raster | 5mm |
| kąt obrotu osi | 300° |
| długość osi | 15mm |
| średnica osi | 6mm |
| obudowa | metalowa |
| montaż | do druku / przykręcany do obudowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.