100K-A potencjometr obrotowy logarytmiczny, 9x11, L=15
Potencjometr obrotowy osiowy
- charakterystyka logarytmiczna
- montaż na obudowę lub obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PT035
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy o charakterystyce logarytmicznej z możliwością montażu na panel i do obwodu PCB.
| rezystancja | 100K |
| charakterystyka | logarytmiczny |
| tolerancja | 20% |
| moc | 125mW |
| kąt obrotu | 300° |
| temperatura pracy | -10°C / 70°C |
| długość osi | 15mm |
| średnica osi | 6mm |
| wyprowadzenia | do druku |
| raster | 2,54mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.