Z15GD-B przełącznik krańcowy z trzpieniem
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem, styk NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
13,01 zł
Cena
13,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,01 zł
Promocja trwa do %s
16,00 zł
Cena
16,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: Z15GD-B
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem, styk NO - NC, wspólny pin
| symbol | Z15GD-B |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | trzpień |
| konfiguracja styków | SPDT |
| wysokość trzpienia | |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku | 1,57N |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.