ME8111 przełącznik krańcowy - trzpień
Przełącznik krańcowy zakończony trzpieniem
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ME8111
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik krańcowy zakończony trzpieniem
| symbol | ME 8111 |
| typ | wyłącznik krańcowy |
| głowica | trzpień |
| średnica trzpienia | 6,5mm |
| styki | NO + NC |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 64x28x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.