Z15G1318 przełącznik krańcowy trzpień z rolką
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem z rolką
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
21,14 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z15G1318
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem z rolką
| symbol | Z15G1318 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | trzpień + rolka |
| konfiguracja styków | SPDT |
| wysokość trzpienia | 33,4mm |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku | 1,57N |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.