TC-COB-WW-480-8-12 taśma LED COB ciepła biała
Taśma świecąca LED typu COB
- kolor świecenia ciepła biała
- szerokość taśmy 8mm
- zasilanie 12V
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TC-COB-WW-480-8-12
Opis produktu
Opis produktu
Taśma LED typu COB o szerokości 8mm, kolor świecenia ciepły biały
| symbol | TC-COB-WW-480-8-12 |
| kolor swiecenia | ciepła biała |
| typ | taśma LED - COB |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc świecenia | 12W / 1m; 56W / 5m |
| barwa | 2700K |
| ilość LED | 480 / 1m |
| rolka | 5m |
| szerokość taśmy | 8mm |
| cięcie c | 2,5cm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP20 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.