TC-COB-RGB-72-12 taśma LED COB kolorowa RGB
Taśma świecąca LED typu COB
- kolor świecenia RGB (czerwona, zielona, niebieska)
- szerokość taśmy 8mm
- zasilanie 12V
Wystaw opinię o produkcie
130,08 zł
Cena
130,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
138,21 zł
Promocja trwa do %s
160,00 zł
Cena
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
170,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TC-COB-RGB-72-12
Opis produktu
Opis produktu
Taśma LED typu COB o szerokości 8mm, kolor świecenia RGB
| symbol | TC-COB-RGB-72-12 |
| typ | taśma LED kolorowa COB |
| kolor świecenia | RGB czerwona, zielona, niebieska |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc świecenia | 14,4W - 1m 72W - 5m |
| jasność | 5100lm |
| ilość LED | 672 - 1m |
| rolka | 5m |
| szerokość taśmy | 8mm |
| cięcie c | 2,5cm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP20 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.