COB-480-NW-12-10W taśma LED COB neutralny biały, szerokość 8mm
Taśma świecąca LED typu COB
- szerokość 8mm
- kolor świecenia neutralny biały
- jasność 900lm / 1m
- zasilanie 12V
Wystaw opinię o produkcie
77,24 zł
Cena
77,24 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
95,00 zł
Cena
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: COB-480-NW-12-10W
Opis produktu
Opis produktu
Taśma świecąca LED typu COB o szerokości mm, kolor świecenia neutralny biały
| symbol | COB-480-NW-12-10W |
| typ | taśma LED - COB |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc świecenia | 10W - 1m 50W - 5m |
| jasność | 900lm - 1m 4500lm - 5m |
| ilość LED | 384 - 1m |
| rolka | 5m |
| szerokość taśmy | 8mm |
| cięcie co | 2,5cm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 2
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.