Świetlówka LED, biały ciepły, moc 9W, jasność 945 LM, długość 60cm
Świetlówka LED
- barwa biała ciepła 3000K
- moc 9W
- jasność 945 LM
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LOONARI_9W_T
Opis produktu
Opis produktu
Świetlówka LED
| symbol | LOONARI_9W_T |
| typ | świetlówka LED |
| jasność | 945 LM |
| barwa światłą | biały ciepły 3000K |
| moc | 9W |
| kąt świecenia | 330° |
| trzonek | G13 |
| napięcie zasilające | 170-260Vac |
| wymiary | Φ30x600mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.