Świetłówka LED, neutralny biały, moc 18W, jasność 1980lm, długość 120cm
Świetlówka LED
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LUN-LT20T8-18
Opis produktu
Opis produktu
Świetlówka LED
| symbol | LUN-LT20T8-18 |
| typ | świetlówka LED |
| jasność | 1980lm |
| barwa światłą | neutralny |
| wymiary | Φ30x1200mm |
| moc | 18W |
| współczynnik CRI | 80 |
| napięcie zasilające | 170-260Vac |
| klasa efektywności | A+ |
| trwałość | 25000h |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.