Świetlówka LED, biały ciepły, moc 18W, jasność 1200 LM, długość 120cm
Świetlówka LED
- barwa biała ciepła 3300K
- moc 18W
- jasność 1200 LM
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EC79537
Opis produktu
Opis produktu
Świetlówka LED
| symbol | EC79537 |
| typ | świetlówka LED |
| jasność | 1200 LM |
| barwa światłą | biały ciepły 3300K |
| moc | 18W |
| kąt świecenia | 330° |
| trzonek | G13 |
| napięcie zasilające | 170-260Vac |
| wymiary | Φ30x1200mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.