RPSW 60W zasilacz impulsowy dopuszkowy 12V / 5A / 60W, IP67
Zasilacz impulsowy
- okrągły dopuszkowy
- szczelność IP67
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RPSW 60W
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Wodoszczelny zasilacz impulsowy - dopuszkowy 12V / 60W
| symbol | RPSW 60W |
| typ | stało napięciowy zasilacz dopuszkowy |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| moc | 60W |
| prąd | 5A |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| podłączenie | przewód 10cm |
| wymiary | Φ55x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.