PSW30W zasilacz impulsowy dopuszkowy 12V / 2,5A / 30W, IP67
Zasilacz impulsowy
- okrągły dopuszkowy
- szczelność IP67
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PSW30W 12V
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz impulsowy dostosowany do puszki montażowej o średnicy 60mm.
| symbol | PSW30W 12V |
| typ | zasilacz impulsowy do puszkowy |
| napięcie zasilające | 220-240Vac 50/60Hz |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd | 2,5A |
| temperatura pracy | -20°C / 45°C |
| wyprowadzenia | przewód 10cm |
| szczelność | IP67 |
| wymiary | 49x48x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.